Jak stworzyć wieczór halloween dla dzieci?

0
126
Jak stworzyć wieczór halloween dla dzieci?

Halloween to święto, które ostatnimi czasy zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Zwłaszcza wśród dzieci. Powiedzenie „psikus albo cukierek” skłania coraz więcej dorosłych do nagradzania pomysłów najmłodszych przebierańców. W jaki sposób zaaranżować wieczór dla naszych pociech? Wystarczy kilka trików, by tego wieczoru przenieść ich w świat grozy.

Stroje na halloween

Obowiązkowy element wieczoru. Nic nie będzie bardziej szalonego niż przebranie na halloween. Tego dnia dominują wiedźmy, czarownice, potwory zza światów. Na ogół wszystko, co budzi lęk i grozę. Więc śmiało postaw na straszne stroje na halloween. Strój można wypożyczyć, kupić czy zrobić samodzielnie. To wieczór,w którym wszystko jest możliwe. Może nawet zabawnie wyglądać, gdy takie maluchy biegają po ulicy w strasznych przebraniach. A radość i euforia z ich strony jest bezcenna.

Stroje na halloween dla dzieci

Wybór jest ogromny. Od upiornych stworków po słodkie i niewinne kostiumy w kształcie dyni. Decyzja, na co się zdecydujesz, należy do Ciebie. Stawiasz na zabawę i traktujesz to z przymrużeniem oka? Śmiało postaw na upiorny i straszny wygląd. Jeśli jednak wolisz łagodniejszy wygląd, przebierz dziecko za ulubioną postać z bajek. Może to być nawet postać tygryska czy charakteryzacja z dynią. Nie traktuj tego zbyt poważnie. To tylko zabawa, która przede wszystkim ma przynieść uśmiech na twarzy dziecka. A dla niego Twoje zaangażowanie jest znacznie ważniejsze niż końcowy efekt.

Charakteryzacja na halloween

To nieodłączny element przebrania na halloween dla dzieci. Nawet te małe słodkie buźki mogą się stać groźnymi postaciami. Wystarczą odpowiednie farbki do malowania twarzy lub kosmetyki do makijażu. W ten sposób z łatwością stworzysz upiorną charakteryzację twarzy na halloween. Oczywiście wyobraźnia musi zadziałać na najwyższym poziomie. Upiorne maski maluchów przebranych w tematyczne stroje muszą wzbudzić lęk i strach u widzów. A przy okazji przynieść nagrodę w postaci słodkości.

Psikus albo cukierek

Ulubiona część wieczoru, zwłaszcza przez dzieci. Już od popołudnia rozlegają się dźwięki stukania do drzwi na całym osiedlu. Więc zawczasu przygotuj kilka różnych słodkości, by nagrodzić starania tych najmłodszych. To dla nich ogromna radość, by poczuć się docenionym za ich starania. Z pewnością sami też włożą swój wkład w przygotowanie grozy tego wieczoru. A co może ich bardziej ucieszyć niż widok ulubionej czekoladki czy lizaka? Zatem ruszaj do sklepu i rób zapasy łakoci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here