Uwodzicielski prezent na wieczór panieński

0
178
Uwodzicielski prezent na wieczór panieński

Nie wiesz, jaki prezent na panieńskie wybrać? To dylemat każdej przyjaciółki, która w tym dniu towarzyszy przyszłej Pannie Młodej. Lista potencjalnych upominków zwykle jest dość długa. Warto ją spisywać pod kątem zainteresowań bohaterki wieczoru. Spośród wielu opcji do wyboru często kupujemy zmysłową bieliznę. Dlaczego to dobry pomysł?

Zabawa z przymrużeniem oka

Prezent na panieńskie to symboliczne pożegnanie ze stanem wolnym. Coraz częściej pod tym pojęciem kryje się szereg atrakcji, jak zabawa w wynajętym klubie, wyjazd do spa, wynajęcie, limuzyny na przejażdżkę. Nie brak także bardziej sentymentalnych akcentów. Wśród nich są albumy ze zdjęciami ze wspólnych chwil oraz osobiste podarunki. Przyszłej mężatce warto także wręczyć coś praktycznego. Dlaczego bielizna erotyczna mieści się w tej kategorii? Powszechnie uważa się, że zmysłowy detal podtrzyma ogień w małżeńskim stadle. Zbliży parę do siebie, zwłaszcza na początku wspólnego życia.

Nowoczesna, szykowna i elegancka

Erotyczny prezent na panieńskie nie jest nowym pomysłem. Kilka dekad temu wręczano podobne upominki. Były to jednak bardziej frywolne gadżety, niż praktyczny element garderoby. Współcześnie nie musisz stawiać na upominek, który wywoła uśmiech na twarzy, ale wyląduje na dnie szafy. Zamiast wulgarnego stroju, postaw na estetykę i elegancję. Jako koleżanka lub przyjaciółka znasz gust przyszłej Panny Młodej. Szukaj bielizny w kolorze, który lubi, lub który pasuje do jej urody. Nowoczesna bielizna to mnogość fasonów, począwszy od zmysłowych po szykowne i eleganckie. Kolekcje Obsessive zachwycą każdą kobietę, nawet bardzo wymagającą.

Prezent na panieńskie, ale nie na ślub

Jeśli szukasz odpowiedniej bielizny dla przyjaciółki, ustal reguły. Pod żadnym pozorem nie kupuj bielizny ślubnej. To bardzo intymna kategoria. Możesz brać udział w tych zakupach, np. poproszona przez przyjaciółkę, jednak tylko jako doradca. Ostateczną decyzję powinna podjąć przyszła Panna Młoda. Panieński upominek może przydać się podczas podróży poślubnej, lub wejść do użytku jako bielizna codzienna. Szukaj kompletów, czyli majtek ze stanikiem. Miłośniczka body z pewnością ucieszy się z koronkowej wersji tego ciuszka. Jeśli twoja przyjaciółka już ma imponującą kolekcję bielizny, dokup jej elegancki szlafrok.

Jak kupować bieliznę, żeby trafić w gust?

Dobrym pomysłem jest omówić temat z odpowiednim wyprzedzeniem. Decyzja o ślubie raczej nie jest zaskakująca dla otoczenia pary. Dopytaj przyjaciółkę, w jakich elementach bielizny czuje się najlepiej. Oceń jej rozmiar, żeby nie kupić czegoś ciasnego, lub zbyt obszernego. Wyklucz to, czego lepiej nie kupować, np. stroje erotyczne do przebieranek. To specyficzny rodzaj ubrania, do którego trzeba mieć przekonanie.

Wieczór panieński to czas wesołej zabawy i wspomnień. Upominek jest tylko jednym z elementów tego szczególnego dnia. Postaraj się, aby sprawił przyjemność podczas wspólnego świętowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here