Wiosenna stylizacja dla mężczyzny – na jakie dodatki postawić?

0
333
Wiosenna stylizacja dla mężczyzny - na jakie dodatki postawić?

Wiosna kojarzy się z budzącą do życia naturą, słońcem i coraz dłuższymi dniami. Nic dziwnego, że w tym okresie każdy z nas ma większą chęć do aktywności, spotkań towarzyskich i wyjść. Po zimie wszyscy jesteśmy spragnieni spacerów czy posiłków na świeżym powietrzu.

A przecież wraz z wiosną nadchodzi także nowy sezon w modzie. To idealna okazja do tego, by uzupełnić szafę. Panowie powinny w tym czasie zwrócić szczególną uwagę na wszelkiej maści dodatki. Co istotne, w nadchodzących miesiącach na topie będą te naprawdę wygodne i praktyczne. Wszystko wskazuje bowiem na to, że prym wieść będą małe torebki męskie.

Torebka męska na ramię, to prawdziwy must have na wiosnę

Saszetki męskie bardzo często nazywane także nerkami, to propozycja, która nie zna wieku. Tego rodzaju dodatki pasują zarówno chłopakom z liceum, jak i starszym mężczyznom. Ci drudzy z pewnością pamiętają zresztą modele, które nosiło się w dłoni. Największą zaletą torebek męskich w tym wydaniu jest ich funkcjonalność i dyskrecja. Są na tyle małe, że naprawdę nie rzucają się w oczy. Jednocześnie z łatwością schowa się w nich wszystkie drobiazgi do tej pory noszone w kieszeniach – klucze do domu, prawo jazdy, dokumenty, telefon czy gotówkę.

Oczywiście, jeśli ktoś z góry wie, że do saszetki na ramię nie zmieści wszystkich potrzebnych mu rzeczy, może zdecydować się na większą i pojemniejszą torbę. Torba męska na ramię, to idealna propozycja dla tych, którzy do pracy czy na uczelnię muszą zabierać ze sobą laptopa lub dokumenty. I chociaż to opisane powyżej szatki na ramię wiodą prym, równie modne są też torby vintage. Bardzo ciekawie przecierane, stylizowane na dawne czasy modele najlepiej zakupić w wersji skórzanej. Naturalna skóra da pewność wytrzymałości produktu. Do tego będzie się pięknie prezentować przez długi, długi czas…

Co dobrać do męskiej saszetki?

Wiosenna stylizacja, to jednak nie tylko odpowiednia torba czy saszetka. By outfit był kompletny warto zainwestować też w skórzany pasek. Najlepiej taki, który pasować będzie do najczęściej noszonych butów. Oczywiście klasyką są czarne lub brązowe, skórzane paski męskie. Takowe najlepiej wyglądają w połączeniu z dość oficjalnymi albo przynajmniej casualowymi stylizacjami. Pasek męski parciany, to z kolei dobre rozwiązanie, gdy na co dzień mężczyzna chodzi ubrany na sportowo.

Mówiąc o dodatkach nie sposób pominąć też męskich portfeli. Co prawda nie są one koniecznością, gdy chodzi o wiosenną stylizację, bo na ogół nawet ich nie widać, ale na pewno warto wziąć je pod uwagę. Razem z torbą i paskiem mogą stanowić bowiem zgrany komplet.

Na ten moment najmodniejsze są oczywiście cienkie portfele męskie w wersji portfeli slim. Można schować je w tylnej kieszeni spodni lub w kieszonce marynarki, a i tak ich nie widać. Są dyskretne, funkcjonalne i bardzo estetyczne. Stanowią przeciwieństwo klasycznych, grubych portmonetek. Mieszczą karty bankomatowe, podstawowe dokumenty i trochę gotówki. Są więc idealną propozycją dla minimalistów

Wszystkie wyżej wymienione akcesoria możesz znaleźć w jednym miejscu. Gdzie? Sprawdź ofertę sklepu z galanterią, obuwiem i kosmetykami www.SuperGalanteria.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here