Co napisać na nieśmiertelniku?

0
383
Co napisać na nieśmiertelniku?

W ostatnim czasie moda na noszenie nieśmiertelników zdecydowanie wymknęła się poza krąg osób związanych na co dzień z wojskiem i armią. Faktem jest również, że to przede wszystkim amerykańskie wojsko stosuje nieśmiertelniki jako swój kluczowy sposób identyfikacji żołnierzy i w europejskich chociażby armiach na próżno szukać takiego rozwiązania. Nie oznacza to jednak, że żołnierze oraz osoby zafascynowane militariami nie decydują się na zakup nieśmiertelnika i samodzielne zadecydowanie, co zostanie na takim nieśmiertelniku wybite. Możliwości zawartych tam informacji jest wszak bardzo dużo.

Spersonalizowana treść na nieśmiertelniku

Spersonalizowana treść na nieśmiertelnikuDla żołnierzy lub osób, które stosują nieśmiertelniki przede wszystkim jako nośniki podstawowych informacji osobowych czy identyfikatory, zakres informacji umieszczonych na nieśmiertelniku jest raczej dość podstawowy. Ogromna część zamówień realizowanych przez takie polskie firmy jak Engrave.pl to przede wszystkim nieśmiertelniki zawierające takie dane jak imię i nazwisko, adres zamieszkania czy grupa krwi i numer kontaktowy do najbliższej osoby. Z założenia nieśmiertelnik ma więc pomóc w sytuacji kryzysowej i niespodziewanej, a więc podobnie jak w wojsku.

Ponieważ jednak w ostatnich latach nieśmiertelnik coraz częściej stosowany jest przede wszystkim jako uzupełnienie stylizacji i sposób na dodanie charakteru swojemu ubiorowi, zmienia się także treść wybijana na tym produkcie. Coraz częściej są to motta czy złote myśli lub ulubione cytaty – a wtedy możliwość wybijania polskich znaków jest kluczowa dla czytelności przesłania.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here