Endermologia – skuteczny sposób na płaski brzuch

0
266
Endermologia – skuteczny sposób na płaski brzuch

Płaski brzuch jest marzeniem wielu kobiet. Bardzo trudno jest zredukować tkankę tłuszczową tylko i wyłącznie poprzez ćwiczenia i dietę. Warto wspomagać się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, a jednym z najskuteczniejszych jest endermologia.

Endermologia stanowi alternatywę dla liposukcji, ponieważ pozwala uzyskać doskonałe rezultaty bez użycia skalpela. Ponadto zabieg wpływa bardzo dobrze na kondycję skóry, ujędrniając ją. Marzenie o płaskim brzuchu można zrealizować w bardzo krótkim czasie.

Endermologia na brzuch – jak zredukować tkankę tłuszczową?

Często nawet najlepiej zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna nie pozwalają spalić tkanki tłuszczowej na brzuchu w takim stopniu, jakiego by się oczekiwało. Gromadzący się w nadmiernej ilości, nieregularny tłuszcz szczególnie nieatrakcyjnie wygląda w okolicach talii. Jest to powodem kompleksów wielu kobiet, także po ciąży. Co więcej, bardzo często na brzuchu pojawiają się również rozstępy.

Osiągnięcie idealnie płaskiego brzucha jest możliwe, dzięki zastosowaniu dodatkowych metod wspomagających. Jest nią endermologia na brzuch. Zabieg pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, zwiększa gęstość skóry i jej sprężystość, redukuje cellulit.

Głowica urządzenia stymuluje tkankę tłuszczową oraz komórki skóry poprzez działanie zmiennego ciśnienia. Intensywna, wielokierunkowa stymulacja przyspiesza naturalne procesy metaboliczne, a komórki tkanek tłuszczowych ulegają rozbiciu. W trakcie zabiegu endermologii w organizmie rozpoczyna się naturalna przebudowa włókien kolagenowych. Produkowane są nowe. Efektem jest zmniejszenie obwodu brzucha.

Endermologia na brzuch przynosi rezultaty stopniowo już po pierwszym zabiegu. Po kilku miesiącach skóra jest wyraźnie jędrniejsza, a płaski brzuch dostrzegalny.

Ile zabiegów na brzuch trzeba wykonać, aby zobaczyć rezultaty?

Zabiegi wyszczuplające na brzuch należy wykonywać w seriach, aby zobaczyć efekty. Niezbędne jest od kilku do kilkunastu powtórzeń. Wszystko zależy od stopnia zaawansowania tkanki tłuszczowej oraz konkretnego problemu, z jakim zmaga się kobieta.

Pozbycie się tkanki tłuszczowej z brzucha jest długotrwałym procesem, dlatego nawet najskuteczniejsze zabiegi nie gwarantują efektu od razu po pierwszej sesji. Jest to związane z naturalnymi procesami zachodzącymi w organizmie, a także czasem, jaki musi upłynąć od rozpoczęcia produkcji nowych włókien kolagenowych.

Endermologia na brzuch pobudza krążenie, inicjuje proces lipolizy, produkcję kolagenu oraz innych składników odpowiedzialnych za perfekcyjny wygląd skóry. Wszystkie procesy regeneracyjne wymagają czasu, odbywają się od kilku tygodni do nawet miesięcy.

Skuteczna endermologia na brzuch

Endermologia jest jednym z najskuteczniejszym zabiegów, na jaki można zdecydować się, aby zlikwidować tkankę tłuszczową z okolic brzucha. Poprawia elastyczność skóry i pozwala uzyskać wymarzony efekt, czyli płaski brzuch. Warto poddać się temu zabiegowi w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here