Jaki kostium kąpielowy wybrać?

0
286
Jaki kostium kąpielowy wybrać?

Wybór kostiumu kąpielowego może być trudnym zadaniem. Każdego roku jest tak wiele opcji i nowych trendów, dlatego wybierając nowy strój kąpielowy, weź pod uwagę jakość, dopasowanie, kolor i styl.

Jaki kostium kąpielowy wybrać?

Wybierz strój kąpielowy jednoczęściowy, jeśli chcesz całkiem zakryć swoje ciało. Tradycyjny jednoczęściowy strój kąpielowy zakryje cały brzuch, więc jest to najbardziej skromna opcja. Jednoczęściowe stroje kąpielowe są również często lepsze do ćwiczeń, więc możesz wybrać tę opcję, jeśli planujesz pływać na czas lub uprawiasz aerobik w wodzie. W razie potrzeby możesz znaleźć więcej odważnych kostiumów jednoczęściowych, takich jak strój kąpielowy z głębokim dekoltem w szpic, niskim tyłem, paskiem, bez ramiączek lub wycięciami z boku. Wybierz strój kąpielowy jednoczęściowy, aby ukryć nadprogramowe kilogramy i jednoczęściowy z odkrytymi plecami, aby pochwalić się wymodelowanymi plecami.

Wybierz strój kąpielowy dwuczęściowy, jeśli czujesz się swobodnie obnażając brzuch. Bikini to najodważniejszy rodzaj stroju kąpielowego, ponieważ obejmuje tylko Twoje piersi i część intymną. Oznacza to, że cały brzuch i plecy będą widoczne. Jeśli czujesz się swobodnie, pokazując swoje ciało, jest to dla Ciebie świetna opcja.
Możesz kupić strój kąpielowy dwuczęściowy w komplecie lub uzyskać pasujące górę i dół do wspólnego noszenia. Pamiętaj, że możesz potrzebować innego rozmiaru dołu i góry, co jest kolejnym powodem, dla którego lepiej kupić je osobno.

A może tankini?

Wybierz tankini, jeśli chcesz bardziej skromny strój kąpielowy dwuczęściowy. Możesz znaleźć tankini, które zapewniają pełne pokrycie talii lub które pokazują część twojego brzucha. Jest to również świetna opcja dla kobiet w ciąży, ponieważ można uzyskać luźny top, którym można zasłonić brzuch.

Noś ciemne kolory, aby odwrócić uwagę od niedoskonałości i jasne kolory, aby zaakcentować część ciała. Jasne kolory przyciągają uwagę, a ciemne kolory są mniej zauważalne. Wybierz jasne kolory dla części ciała, którą chcesz wyróżnić oraz ciemne kolory dla części, którą chcesz zminimalizować. Strój kąpielowy wysoki stan to dobry wybór dla kobiet, które mają smukłą sylwetką i nie boją się odważnych krojów. Warto pamiętać, że strój kąpielowy wysoki stan podkreśla biodra, ale także nadprogramowe kilogramy zgromadzone na brzuchu, dlatego ten typ stroju kąpielowego nie sprawdzi się u każdego. Pamiętaj, aby wybierać to, w czym czujesz się dobrze i swobodnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here