Na czym opierają się usługi Family Office?

0
175
Na czym opierają się usługi Family Office?

Usługi Family Office cieszą się coraz większym uznaniem na rynku. To rozwiązanie, jakie daje wygodę i pozwala cały czas rozwijać firmę. Z tym zagadnieniem wiąże się planowanie finansowe, czyli działania pozwalające na obniżanie zobowiązań podatkowych. Do wyboru mamy kilka opcji, jakie pozwolą osiągnąć cel gospodarczy. Usługi mają wymiary podatkowe, a wybór najlepszej opcji nie jest traktowany jako obejście prawa podatkowego. Firmom zależy na tym, aby korzystać z nowoczesnych usług na wysokim poziomie. W tym wypadku nie należy pomijać Family Office, jakie ma wiele zalet. Czym cechuje się ta usługa? Dlaczego warto na nią postawić? Co oferują eksperci? O czym należy pamiętać?

Usługi Family Office

Takie rozwiązanie wiąże się zazwyczaj z planowaniem sukcesji i zarządzaniem majątkiem prywatnym. Nie zapominajmy także o planowaniu finansowym, z jakiego skorzysta każdy przedsiębiorca. Oferta znanych firm zapewnia usługi doradcze, jakie pozwalają opracowywać najbardziej skuteczne działania. Przebiegają one starannie i bezpiecznie, tak aby spełniać wymogi klienta. Kancelarie działają na tej zasadzie, że pomagają nam wykorzystywać optymalnie dostępne źródła finansowania. Eksperci posiadają wiedzę i doświadczenie, co przekłada się na spełnienie potrzeb każdej firmy. Kto może skorzystać z usług tego typu? Przede wszystkim inwestorzy i przedsiębiorcy, którzy poszukują kapitału zewnętrznego na dalsze działania i dobranie danej struktury biznesowej. Każde usługi są dobrane do indywidualnych potrzeb klienta, co jest na wagę złota.

Fachowe wsparcie

Zespół zajmujący się świadczeniem usług Family Office dokłada wszelkich starań, aby spełnić wymogi odbiorcy. Doradztwo obejmuje także przekształcenia i reorganizację przedsięwzięć, co bazuje na zagranicznych i krajowych instrumentach planowania finansowego. W tym wypadku możemy liczyć na sprawdzone wehikuły inwestycyjne, w tym konstrukcje typu ASI – Alternatywna Spółka Inwestycyjna. Nie należy pomijać funduszy zamkniętych, które także są przedstawiane w doradztwie przedsiębiorstwom i klientom prywatnym.

Struktura zorganizowanego doradztwa opiera się na Family Office, co jest związane ze stroną prawną. Obejmuje ona profesjonalizowanie procesów zarządzania majątkiem, sprawozdawczością, wspieranie koordynacji usług, czy przygotowywanie analizy ryzyk i zmieniających się trendów. Jakie cele można osiągnąć? Przede wszystkim z powodzeniem uporządkujemy i zabezpieczymy majątek rodzinny oraz osobisty. Tak szeroka oferta daje wiele możliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here