Na co zwracać uwagę przy zakupie e-liquidu?

0
64
Na co zwracać uwagę przy zakupie e-liquidu?

E – papierosy zyskały w ostatnich latach ogromną popularność. Coraz więcej osób przekonuje się do zmiany tradycyjnych papierosów na papierosy elektryczne, które eliminują problem biernego palenia. Biorąc pod uwagę dłuższy przedział czasowy, e – papierosy będą także tańsze od zwykłych papierosów. Mogą przyczynić się również do ograniczenia, a nawet do całkowitego rzucenia palenia. Każdy papieros elektryczny jest zbudowany z dwóch części: z baterii oraz z clearomizera, który stanowi zbiorniczek na e – liquid. Urządzenie może posiadać jedną lub dwie grzałki. Zasilana baterią grzałka ogrzewa liquid, dzięki czemu powstaje para zawierająca nikotynę. Jakie e – liquidy są dostępne na rynku?

Moc e – liquidu

Podgrzanie liquidu w papierosie elektrycznym skutkuje pojawieniem się charakterystycznej mgiełki. Liquidy mogą zawierać w sobie nikotynę, której stężenie oraz smak dobiera się do indywidualnych preferencji. Stężenie nikotyny zawartej w płynie oznacza moc danego e – liquidu. Wartość tę wyraża się w miligramach na mililitr płynu. Jeśli pierwszy raz decydujemy się na zakup papierosa elektrycznego i mamy problem z doborem odpowiedniej mocy, możemy porównać ją do papierosów tradycyjnych, wśród których wybiera się m.in. czerwone, niebieskie lub srebrne. Osoby niepalące powinny wybierać e – liquidy niezawierające nikotyny bądź takie, w których jej stężenie jest niewielkie.

Gdzie najlepiej kupować e – liquidy?

Decydując się na zakup e – liquidu, najlepiej jest wybrać firmę, która jest sprawdzona i znana na rynku, ponieważ daje to gwarancję, iż produkt ma dobrą jakość i sprawdzony skład. Jak mówi specjalista ze Sklepu internetowego z liquidami iVape:  E – liquid kupiony od dostawcy znanego na rynku da nam pewność, iż nabyty produkt jest w pełni bezpieczny oraz jakościowy. Chcąc kupić płyn przez internet, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na etykietę produktu, a także na jego opis i zdjęcia. Kupując liquid, który nie zawiera na etykiecie podstawowych danych, takich jak np. data ważności czy zawartość nikotyny, wiele ryzykujemy. Właśnie dlatego, niezwykle ważne jest wybranie odpowiedniego producenta.

Jakich e – liquidów lepiej unikać?

W internecie można znaleźć wiele ofert dotyczących sprzedaży e – liquidów. Niektóre aukcje internetowe kuszą bardzo niskimi cenami za dużą ilość produktu. Takie oferty mogą jednak nie być w pełni bezpieczne. Niewielkie ceny są najczęściej spowodowane składnikami o niskiej jakości, które mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie. Lepszym wyborem będzie więc zakup liquidu w nieco wyższej cenie, ale z zaufanego źródła. Elektryczne papierosy są bardziej ekonomiczne od papierosów tradycyjnych, a także mogą pomóc w całkowitym rzuceniu palenia. Podstawowy element tych urządzeń, czyli e – liquid, zawsze powinien być kupowany u sprawdzonego producenta, dzięki czemu będziemy mieli pewność co do jego bezpieczeństwa.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here